Home
Shop

Hızlı Sipariş Vermek ve Teklif Oluşturmak İçin Bizi Arayınız WHATSAPP: 0542 572 65 78  

GMTSoft PLC Editör programı (ver 5.0.1.8)

GMTSoft editörü ile ürünlerimizin tüm mantıksal programlarını yazabileceğiniz Windows tabanlı bir yazılımdır. Ladder (Merdiven) diyagram ile hazırlayabileceğiniz PLC programlarını ethernet portu ile bağlanarak cihaza aktarabilirsiniz.

GMTSuite PLC Editör programı (ver 1.0.0.4)

GMTSuite programı GMTSoft programının yerini alacak yeni nesil yazılımımızdır. Windows tabanlı bir yazılımdır. Bu yazılım ile GMTSoft yazılımında ihtiyaç duyulan tüm eksikler giderilmiş olup, daha kullanıcı dostu bir programlama editörü oluşturulmuştur. Bu editör ile PLC ürünlerimizin tüm mantıksal programlarını Ladder (Merdiven) metodu diyagramı ile yazıp ethernet ve USB portu üzerinden CPU’lara aktarabilirsiniz. GMTSuite Yazılımı aynı zamanda Ekranlı Mini PLC’ lerimizi programlamak için de kullanılmaktadır.

DİKKAT

* Bu versiyonu kurmadan önce, eğer PC’nizde kurulu ise eski versiyonu kaldırmanız önerilir.
* GMTSoft ile çalışan bir PLC CPU’ sunun GMTSuite ile çalışabilmesi için Firmware’ inin ve Bootloader’ ının güncellenmesi gerekir. Güncelleme prosedürünü aşağıdaki “Güncelle” butonundan indirebilirsiniz. * GMTSuite ile çalışan bir CPU GMTSoft ile çalışır hale getirilemez.

USB Driver

Ekranlı Mini PLC ve GMTSuite PLC’ lere program yüklemek, program geri çekmek ve online link kurmak için aşağıdaki drivera ihtiyaç vardır. Ayrıca aynı driver GCM-485-USB kodlu USB-RS485 çevirici için de gereklidir. Bağlantı yapmadan önce uygun driver dosyası yüklenmelidir.

PDesigner HMI Editör programı (ver 3.5.3.3)

TSG Serisi HMI’ ları programlamak için gerekli olan editördür. Bu programla, GOP HMI Editör programının 2.2 ve üstündeki versiyonlarında yazılmış programlar açılıp güncellenebilir. Mevcut GMTSuite PLC driver’ ı ile GMTSuite ile geliştirilen PLC yazılımlarından tag listesi yüklenebilir.

GOP HMI Editör programı (ver 2.5.1.1)

Bu versiyonla birlikte program Türkçe ya da İngilizce olarak kurulabilmektedir. GMTCNT TCP driver’ı ile GLC396X ve GLC496X serisi PLC’lerle ethernet portundan iletişim kurulabilmektedir. Eklenen GMTSuite PLC driver’ ı ile GMTSuite ile geliştirilen PLC yazılımlarından tag listesi yüklenebilmektedir. Windows tabanlı editör programımız ile tüm imaj ve program çalışmalarını hazırlayıp yükleyebilirsiniz.

MICNO Hız Kontrol Cihazları için PC Yazılımı

Bu yazılım Micno serisi Hız Kontrol Cihazlarına RS485 portundan bağlanır. Bu sayede invertörü kontrol edebilir, parametreleri değiştirebilir, kaydedip yedekleyebilir ve daha önce kaydedilmiş parametreleri geri yükleyebilirsiniz.

HMI için USB Driver

HMI’ lara USB üzerinden program yüklemek, program geri çekmek ve online link kurmak için aşağıdaki drivera ihtiyaç vardır.

VNC Yazılımı

GMTCNT Ethernet Portlu HMI’ ların ekran görüntülerini PC’ ye aktarmaya ve buradan da kullanmaya imkan tanır. Modem üzerinden gerçekleştireceğiniz port yönlendirme işlemi ile internet üzerinden de HMI’ ya bağlanabilirsiniz.

GMTViewer Yazılımı

Teknik destek ekibimizin internet üzerinden bilgisayarınıza bağlanıp destek verebilmesi için bu yazılımı çalıştırmanız gerekir.

G-930 Zigbee RF Modül Ayarlama Yazılımı

İki Adet’ ten fazla RF modül kullanıldığında ya da haberleşme ayarlarının değiştirilmesinin gerektiği durumlarda ürünleri ayarlayabilmek için kullanacağınız yazılımdır. Yazılımın çalışabilmesi için bilgisayarınızda RS232 portunun default olarak bulunması ya da yazılımı çalıştırmadan önce USB-RS232 çeviricinin bilgisayara takılı ve çalışır vaziyette olması gerekmektedir.

GMTCNT GSSF Serisi Servo PC Yazılımı

Bu programı kullanarak PC aracılığıyla GSSF Serisi Servonuzun ayarlarını yapabilirsiniz.

GMTCNT GSS3 Serisi Servo PC Yazılımı

Bu programı kullanarak PC aracılığıyla GSS3 Serisi Servonuzun ayarlarını yapabilirsiniz.

Back to Top
Product has been added to your cart